Registrace

Pro vaše pohodlí přicházíme s možností zaplatit registrační poplatek také on-line kartou. Protože už jste zvyklí objednávat naše tištěné ATYP Speciály přes e-shop ATYP Press, přidali jsme další produkt – Registrace na 3. Autistickou konferenci. Můžete registrační poplatek ve výši 200 Kč zaplatit jak převodem tak online kartou.

Registrace na 3. Autistickou konferenci je platná po zaplacení registračního poplatku ve výši 200 Kč online platbou nebo převodem na účet Nadačního fondu ATYP u Raiffeisen Bank 9756596001/5500, VS uvádějte 16092022.

Sál architektů má pouze omezenou kapacitu.
Prosíme o zaplacení částky do 5. 9. 2022. Pokud nebude částka na účtu NF ATYP 7. září 2022, registrace pozbývá platnosti. 

Objednáním produktu Registrace na 3. Autistickou konferenci souhlasíte s Obchodními podmínkami Nadačního fondu ATYP a GDPR.

V případě dotazů pište na nfatyp@nfatyp.cz, redakce@atyppress.cz nebo na hola.dasa@seznam.cz.

Pokud by se konference z nějakých závažných důvodů, například kvůli epidemiologickým opatřením, neuskutečnila, bude přesunuta na jiné datum. Poplatek za konferenci Vám na vyžádání vrátíme, pokud byste se v náhradním termínu nemohli účastnit.
Streamování není letos plánováno. Konference proběhne pouze naživo.

Těšíme se na Vás 16. 9. 2021 v Sále Architektů na Staroměstské radnici, Praha.